1992 yılında alternatif oluşturan kurumsal kimliği ve pazara farklı renkler katan yüzü ile hazır yapı ve prefabrik sektörüne girmiştir. Tek ve iki katlı prefabrik evler Prefabrik villa Prefabrik fabrika Prefabrik ofis Prefabrik okul Prefabrik yatakhane Konteyner koyterner ev Metropol konteyner Hangar Depo Çelik Ev Çelik yapıların projelendirme, üretim ve inşasını yapan firmamız; yurt içi ve yurt dışında tamamladığı projeler ile sektöründe öncü ve güvenilir konuma ulaşmıştır.

Değişim, gelişim ve hazır yapı sektöründe yeniliğin simgesi olan FAYTEKS GRUP, bugün Türkiye’de gösterdiği başarıların yan sıra yurt dışında önemli projelerde yer alarak, marka değerini Dünya çapında kanıtlamıştır.
Kaynaksız yapı teknolojisi ile BETOPAN cephe kaplamaları kullanılarak üretilen butik hazır yapı projeleri üstün estetik anlayışı ile yaşama değer katmaktadır.
Ürün ve hizmetlerini;Bireysel, özel sektör ve kamuya sunan FAYTEKS GRUP; gemişten gelen bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktararak yaşam ve iş alanları oluşturmaktadır.